רועיקום בע"מ

הבית לאחזקה ופתרונות מיגון 

מה אנחנו מציעים?

תנו לנו ללוות אתכם ברגעים החשובים בחיים

ניקיון ואחזקת מבנים

חברתנו עובדת ברישיון משרד התמ"ת ומספקת שירותי ניקיון בפריסה ארצית למשרדים, מפעלים, מוסדות ומבני מגורים. כל העובדים מקבלים את הזכויות הסוציאליות לפי חוק בכפוף לצו ההרחבה לעובדי ניקיון.

אינטרקום ומערכות אזעקה

בבניין משותף האבטחה מורכבת יותר מפני שריבוי הדיירים הוא פתח לתנועה ערה בכל שעות היממה. בנוסף, בניינים רבים כיום מאכלסים עשרות משפחות ולא תמיד אנחנו מכירים את כל השכנים ואת הקרובים שלהם. לכן עלינו לדאוג שכל דייר יוכל להיות אחראי ולפקח על האורחים שלו, כמובן מתוך הרצון לחיות בביטחון מירבי ולשמור על הפרטיות של כל דיירי הבניין: משפחות, ילדים וקשישים.

נדל"ן ותמ"א 38

בנוסף למאגר דירות ושטחים מסחריים למכירה והשכרה הקיים אצלנו, אנו מלווים דיירים באמצעות אנשי המקצוע והמומחים המובילים בתחום בכל הנוגע לפרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 - משלב איסוף החתימות ועד שלב הגמר.

אנחנו מתחייבים ל:

בואו נפגש

כאשר אתם שוכרים חברת אחזקה אתם עושים את המעשה הנכון, כשאתם שוכרים אותנו – אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים בידיעה שתקבלו מענה שוטף, וכל תקלה אפילו הקטנה ביותר – תטופל במהירות ובאופן המקצועי ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, בה נאפיין את החלל המשותף ונכין תכנית עבודה מסודרת שנותנת מענה לצרכים הייחודים של כל מבנה.

אנחנו מתמחים ב...

At office

ניקיון משרדים מפעלים ומוסדות

Domestic accessories and detergents for cleaning different surfaces, household duties concept

ניקיון לאחר שיפוץ

intercom access panel

אינטרקום

Private property protection

מערכות אבטחה אזעקות ומצלמות

Bunch of keys with house shaped keychain on white wood

נדל"ן השכרה ומכירה

couple moving to new apartment

ליווי דיירים תמ"א 38

הלקוחות שלנו מספרים עלינו

ברצוני להודות לכם על השירות הטוב שאתם מעניקים, בכל קריאה שלי אתה מתייצב ופותר את הבעיות בשעות מאוד לא מקובלות, ועל כך שלוחה לך ולחברת רועיקום תודה ענקית. כמו כן אין כמוכם מבחינה מקצועית שכאמור הבעיות נפתרות, במיוד בשנה הראשונה לאיכלוס שבו התגלות לא מעט בעיות. יישר כח!!!!!
לילך,
נשר