אחזקה וניהול מבנים

כל שירותי האחזקה במקום אחד

מה אנחנו מציעים לכם:

Women At Workplace Professional Female Cleaner Washing Floor In
Man cleaning window at home
Close up of handyman in tool belt in a new house

למה צריך חברת אחזקה וניהול מבנים?

בנייה לגובה

קושי בניהול בניינים מרובי דיירים.

שטחים ציבוריים גדולים

משימות מרובות הנוגעות להתנהלות היום יומית של הבניין ודייריו.

ניהול שוכרים

התמודדות עם השוכרים ובעלי הבתים המקוריים.

ביורקרטיה

אנו מטפלים בכל העיניינים מול רשויות המס.

גבייה

גביית כספים בזמן מהדיירים בכדי לא לעכב את הטיפול השותף בבניין.

שקט נפשי

אנחנו נדאג להכל, גינון, גנרטורים, ביטחון ואתם תהנו מהשקט.

אז מה אנחנו עושים?

אנחנו מבינים שהבנייה החדשה הולידה צורך שלא היה קיים לפני 15 או עשרים שנה. כתוצאה מריבוי הבנייה לגובה והקושי שנוצר בטיפול בבניינים מרובי דירות, עוד ועוד בתים משותפים מחפשים פתרון לניהול מבנים והחללים המשותפים באמצעות חברה חיצונית כתחליף או בנוסף לוועד הבית המסורתי, אותו מנהלים דיירי הבניין.

מעבר לצמיחה וכמות הדיירים המרובה, כיום בניינים שלמים מאוכלסים בדיירים ששוכרים את הדירה מבעל הבית ואין להם עניין לנהל או להצטרף לוועד הבית.

מה שאנחנו עושים במסגרת ניהול מבנים כולל בתוכו ניהול שגרה שוטף ומורכב החל מ:

שירותי גינון, הדברה, ניקיון וטיפוח של המעלית, תיבות הדואר, חנייה, חדרי המדרגות ולובי. אנחנו נשכור עבורכם אנשי מקצוע ונפקח על העבודה כך שתיעשה על הצד הטוב ביותר עם עובדים קבועים לאבטחה מריבית של המבנה והדיירים.

טיפול מול הרשות המקומית בנושאי ארנונה, מיסים, תברואה ועוד–הסוף לסחבת ביורוקרטית מול הרשות המקומית בעיר מגוריכם.

תחזוקה שוטפת של תשתיות כמו קווי מים, חשמל, ניקוז וביוב. תחזוקה שוטפת מונעת תקלות ועומסים על קווי הביוב, המים והחשמל ומפחיתה את ההוצאות בעשרות אחוזים.

ביטחון ואבטחת הדיירים בבניין–ביטחון מעל הכל זו לא קלישאה. במידת הצורך אנחנו ברועיקום נוכל להתקין מערכת אינטרקום חכמה בבניין למניעת פולשים לא רצויים וביטחון מירבי של הדיירים.

ניהול שוכרים–כיום חלק גדול מדיירי הבניין מתגוררים בשכירות ואנחנו נדאג להעברת תשלומים סדירה מול כל הגופים הרלוונטיים: חשמל, גז ומיסי תחזוקת הבניין והסדרת תשלומי ארנונה מול הרשות המקומית.

ביטוח מבנה–ביטוח המבנה במקרים של נזקי מזק אוויר, רעידות אדמה ושריפות.

גביית כספים–גביית כספים סדירה מהדיירים והשוכרים במטרה ליצור תשתית תחזוקה שוטפת ויעילה.

במידת הצורך, שירותי אב בית ומנהל פרויקט –בניינים גדולים דורשים תחזוקה שוטפת 24/7 365 ימים בשנה. אנחנו נדאג לשכור עבורכם אב בית שייתן מענה רציף וישיר ויהיה זמין עבורכם בכל פנייה.

אנחנו ברועיקום מאמינים שכל אחד והתפקיד שלו. התפקיד שלנו הוא ניהול מבנים – לדאוג שהכל יתקתק במינימום הוצאות ותקלות ובמקסימום רמת תחזוקה. בבניינים עם עשרות משפחות לא פשוט להגיע להחלטות משותפות ומורכב עוד יותר למצוא אנשי מקצוע מיומנים שיעשו את העבודה כמו שצריך, תוך כדי שקיפות מול הדיירים ובעלי הדירות ודאגה לאינטרסים שלהם.

התפקיד שלכם הוא ליהנות מבניין נקי, מתוחזק ומטופח בראש שקט. 

 

המלצות

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo
Simone Ackerman
San Francisco